• Головна
  • Діти у дитсадках Чернівців можуть залишитися без подарунків на Новий рік
Новорічні подарунки
16:38, 17 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Діти у дитсадках Чернівців можуть залишитися без подарунків на Новий рік

Новорічні подарунки
Діти у дитсадках Чернівців можуть залишитися без подарунків на Новий рік

У Чернівцях діти у дитсадках та початковій школі на новорічних ранках можуть не отримати новорічні подарунки за рахунок бюджету міської ради. Наразі із їхньою закупівлею виникли проблеми, пише 0372.ua з посиланням на коментар начальниці управління освіти Ірини Застанкевич.

Управління освіти 12 листопада оголосило тендер на закупівлю дитячих новорічних подарунків. На це з міського бюджету мали витратити понад два мільйони гривень. Планували закупити 21 тисячу новорічних подарунків. У середньому один подарунок мав обійтися у 100 гривень. 

Термін поставки мав бути до 20 грудня. Але проведення тендеру призупинили через скарги учасників.

Подарунки для дітей

“Одна із кондитерських фірм написала скаргу в Антимонопольний комітет, тепер цю скаргу повинні розглянути. Але це орієнтовно 10 днів. І тому зараз дитячі новорічні подарунки під загрозою. Ми майже щодня телефонуємо до Антимонопольного комітету, щоби пришвидшили розгляд скарги. Та поки що нічого зробити не можемо, відповіді від Антимонопольного комітету немає,  і, на жаль, це від нас не залежить. Ми дуже хочемо, щоби діти ці гарні подарунки отримали. Поки що навіть не прогнозую, як ситуація вирішиться”, - повідомили в управлінні освіти міськради.    

За словами Ірини Застанкевич, розгляд скарги в Антимонопольному комітеті має відбутися 21 грудня. І лише після цього стане відомо, чи вдасться закупити у дітям новорічні подарунки.

До рішення АМКУ управління освіти не має права укласти угоду.

Читайте також:  Поліцейські затримали чоловіка, який пострілом смертельно травмував буковинця

Сьогодні у Чернівцях відбувається перше засідання новообраної облради

#діти в садочках можуть залишитися без подарунків #подарунки на Новий рік для дітей
Оголошення
live comments feed...