• Головна
  • Роман Клічук висунув свого кандидата на посаду секретаря Чернівецької міськради
Міська рада
21:14, 22 грудня 2020 р.

Роман Клічук висунув свого кандидата на посаду секретаря Чернівецької міськради

Міська рада
Роман Клічук висунув свого кандидата на посаду секретаря Чернівецької міськради

Міський голова Чернівців Роман Клічук висунув на посаду секретаря міської ради Марину Кирилюк, депутатку партії «Єдина Альтернатива». Про це він повідомив під час спільного засідання постійних комісій Чернівецької міськради, пише ІА АСС.

Нагадуємо, раніше ми писали: Утилізують рештки птиці та відходи, які викинули на одне із сміттєзвалищ Буковини

Претендентка на посаду виступила перед членами комісій та розповіла про свій досвід у політиці:

«Питаннями розвитку міста я займаюся активно протягом останніх п'яти років. В політиці я з 2008 року, була обрана депутатом обласної ради з 2010 по 2015 роки від міста Нововдністровськ. З 2015 по 2020 роки я займаюся питаннями розвитку міста на громадських засадах. У 2017 році була сформована громадська організація «Центр реформ та розвитку», тому в питаннях бюджету і комунальних підприємств, і взагалі як має існувати місто - я розбираюся з точки зору того, що я працюю за фахом з 2004 року по розвитку різних проектів, територій, зокрема і бізнесу. Розумію, як працює система управління загалом. Я дуже дякую пану Роману за довіру, це велика відповідальність і нелегкий крок, тому що є власний бізнес, від якого потрібно буде на певний час відмовитися».

Також Марина Кирилюк зазначила, що основними своїми завданнями на посаді бачить організацію роботи депутатського корпусу, налагодження співпраці із департаментами міської ради, налагодження роботи в рамках закону. 

Читайте також:В Україні змінять ПЛР-тести через новий штам коронавірусу

У МОЗ хочуть посили відповідальність за злочини проти медиків

IA ACC

#Роман Клічук #претендент #секретар
Оголошення
live comments feed...