• Головна
  • "Перенести нарешті в ХХІ століття": Клічука шокувала застаріла структура управління містом
Міський голова
11:52, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело

"Перенести нарешті в ХХІ століття": Клічука шокувала застаріла структура управління містом

Міський голова
"Перенести нарешті в ХХІ століття": Клічука шокувала застаріла структура управління містом

Новий міський голова розповів про перші прийняті рішення депутатського корпусу міськради та плани на наступні засідання сесії. Чернівецький міський голова Роман Клічук повідомив, що багато його робочого часу у перші дні забирає бюрократична рутина. Він упевнений, що йому разом із командою вдасться виправити цю ситуацію та модернізувати структуру управління містом. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Чернівецька обласна рада визначила дату ІІ пленарного засідання

Попри те, що політикум Чернівців охопила судова лихоманка, інспірована тими новообраними депутатами, які просто не...

Опубліковано Роман Клічук Середа, 23 грудня 2020 р.

«Поділюся ще трохи враженнями. Левову частку робочого часу займає, звичайно, бюрократична рутина. Такий разючий контраст із підприємницькою сферою! У певному сенсі це навіть виклик. І я, і люди, які прийшли, щоб працювати зі мною пліч-о-пліч, здатні, серед іншого, модернізувати саму структуру управління містом, перенести її нарешті в ХХІ століття», - написав він.

Також міський голова Чернівців розповів, що за попередні два дні депутатам вдалося прийняти чимало важливих рішень, які розблоковують процес прийняття бюджету на наступний рік.

«Учора й сьогодні разом із конструктивною частиною міськради ми провели дуже плідні дні: прийняли цілу низку рішень, які розблоковують процес прийняття бюджету міста на наступний рік. А це зараз життєво важливо, особливо, для соціально вразливих сфер. Містяни не повинні страждати через амбіції окремих політиків чи якісь чвари, які ті затівають», - додав Роман Клічук. 

Читайте також:У Чернівцях затвердили склад виконкому міської ради (ПРІЗВИЩА)

На Буковині вирубування ялинок контролюють мобільні групи

#Роман Клічук #мер,Чернівці #влада #призначення #рішення
Оголошення
live comments feed...