• Головна
  • Більшість українців мають намір зустрічати Новий рік у колі родини - дослідження
новий рік
12:56, 28 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Більшість українців мають намір зустрічати Новий рік у колі родини - дослідження

новий рік
Більшість українців мають намір зустрічати Новий рік у колі родини - дослідження
Цього року 81% українців планує зустріти Новий рік удома, в колі родини, лише кожна п’ята молода людина має намір святкувати у гостях, пише 0372.ua.
Про це повідомив аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Петро Бурковський під час оприлюднення результатів загальнонаціонального репрезентативного опитування в Укрінформі.
"У цьому році чотири з п'яти українців, 81 відсоток опитуваних, сказали, що планують зустріти Новий рік удома, в колі родини, а 9% опитуваних сподівається провести новорічну ніч у гостях у друзів або родичів", - сказав Бурковський.
Він зазначив, що порівняно з 2018 і 2019 роками майже на 14% зросла кількість респондентів, які зустрінуть Новий рік у родинному колі, і вдвічі зменшилася частка тих, хто піде в гості.
Також опитування показало, що кожна п’ята молода людина (або 23 % від опитаних віком 18–29 років) планує зустріти Новий рік у компанії. Серед опитаних віком 60+ 7% проведуть новорічну ніч самі перед телевізором, а 6% взагалі не святкуватимуть. Причому серед чоловіків більше (12,5%) тих, хто не святкує, ніж серед жінок (6%).
Загальнонаціональне опитування проведене Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 5 до 13 грудня 2020 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.
Опитування здійснене методом особистого інтерв'ю. У рамках дослідження було проведено 2004 інтерв’ю з респондентами, які проживають у 131 населеному пункті України, вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3%.
#опитування #результати #святкування Нового року
Оголошення
live comments feed...