• Головна
  • Шкарлет анонсував збільшення посадових окладів освітян аж на 30% у 2021 р.
освіта
17:20, 28 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Шкарлет анонсував збільшення посадових окладів освітян аж на 30% у 2021 р.

освіта
Шкарлет анонсував збільшення посадових окладів освітян аж на 30% у 2021 р.

У МОН повідомляють, що з 1 січня 2021 року посадові оклади освітян збільшаться на 20%. Порівняно з 1 квітня 2020 року, станом на 1 грудня 2021 року, збільшення становитиме 30%, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Визначено дати та специфіку проведення пробного ЗНО: що варто знати буковинським учням

Про це повідомляється на сайті МОН з посиланням на інтерв’ю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета для Українського радіо.

Зокрема, він розповів, що МОН також підготувало законопроект щодо соціальних гарантій педагогічним і науково-педагогічним працівникам у разі захворювання на коронавірус. "Ця пропозиція погоджена і ми чекаємо від Президента внесення її до Парламенту. Я думаю, що коли Парламент запрацює, Президент внесе цю пропозицію", – підкреслив Міністр.

Окрім того, Сергій Шкарлет повідомив, що розроблено проект постанови Уряду, яким передбачається збільшити зарплати медичним працівникам закладів освіти на 20%. Він надісланий на погодження до центральних органів виконавчої влади. "Із профспілками абсолютно тісна взаємодія щодо поступового збільшення коштів на оплату праці", – наголосив Міністр.

Також Сергій Шкарлет розповів, що бюджет освіти на 2021 рік у першому читанні був найбільшим із 2012 року.

"Ми отримали плюс 50-100% за всіма показниками, статтями й субвенціями. Ті скорочення, які відбулись між першим і другим читанням, залежать не від того, що в нас забрали кошти. А від того, що збільшення мінімальної заробітної плати з 1 липня було перенесено на 1 грудня. Тобто це операційна різниця. В освіти майже нічого не забрали. Забрали 500 мільйонів, тобто капітальні видатки. Але я впевнений, що впродовж 2021 року зможемо дещо надолужити, певним чином перерозподілити бюджет, і ми за це будемо боротися", – наголосив Міністр освіти і науки України.

Читайте такожРоман Клічук розповів про роботу над бюджетом Чернівців на 2021 рік

Україна у 2021 має віддати 16 млрд доларів державного боргу

#МОН #Сергій Шкарлет #освітяни #оклади
Оголошення
live comments feed...