• Головна
  • Як працюють депутати міської ради у Чернівцях та які мають плани на майбутнє
Робота депутатів
17:33, 30 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Як працюють депутати міської ради у Чернівцях та які мають плани на майбутнє

Робота депутатів
Як працюють депутати міської ради у Чернівцях та які мають плани на майбутнє

Депутати міської ради у Чернівцях розповіли про свою роботу, її прозорість та плани надалі, пише 0372.ua.

Депутати розповіли про свою теперішню роботу та плани на майбутнє на прес-конференції.

" У міській раді має бути менше політиків і більше роботи, її робота має бути прозорою," - говорять у фракції.

Йшлося також про бюджет міста на 2021 рік. Представники провладної партії зазначили, що за дві доби роботи над проєктом рішення про головний кошторис міста змогли опрацювати дуже багато інформації та внести відповідні правки. 

Вони розповіли, що планують його відкоригувати та доопрацювати найближчим часом.

«Коли депутати розпочали працювати у бюджетній комісії над запропонованим фінуправлінням проєктом рішення, ми почали просити у розпорядників бюджетних коштів, щоб вони розписали детальні видатки за різними програмами.Частину інформації ми отримали і за можливістю внесли правки. Але в подальшому ми будемо працювати над тим, щоб отримати всю детальну інформацію за видатками і вже у найближчі місяці нового року будемо вносити відповідні правки у бюджет міста», - сказав депутат Тарас Прокоп.

Також присутні на пресконференції депутати міськради повідомили, що планують реорганізацію в медичній галузі та на комунальних підприємствах міста. Але спочатку на цих підприємствах потрібно провести аудит і заслуховувати щомісячний звіт від їхніх керівників.

«Ми розуміємо, що такі великі дотації у наші комунальні підприємства, які ми передбачили і у змінах до цьогорічного бюджету і у прийнятому бюджеті на наступний рік, не повинні бути. Але ми змушені були передбачити таку допомогу нашим комунальним підприємствам, щоб не постраждали працівники, яким не виплачували зарплату та споживачі того ж тепла чи води. Але позиція нашої фракції полягає в тому, що комунальні підприємства міста не повинні бути дотаційними, вони повинні приносити прибуток у міський бюджет. Тому працюватимемо над тим, щоб для початку мінімізувати дотації з міського бюджету у комунальні підприємства, а в подальшому всі вони повинні стати прибутковими», - додав декан економічного факультету ЧНУ, депутат Руслан Білоскурський.

Читайте також: ДТП на вулиці Калинівській у Чернівцях: постраждали декілька авто

Котики у масках, собака за комуналку і "потім помремо": курйози, якими запам'ятався 2020 рік

#депутати #бюджет міста 2021 #робота депутатів
Оголошення
live comments feed...