• Головна
  • В Україні тільки кожен десятий піде святкувати Новий рік у гості
Свято
12:08, 31 грудня 2020 р.
Надійне джерело

В Україні тільки кожен десятий піде святкувати Новий рік у гості

Свято
В Україні тільки кожен десятий піде святкувати Новий рік у гості

Як наголошують соціологи, порівняно з 2018 і 2019 роками на планах святкування нині дуже помітний вплив епідемії COVID-19, пише 0372.ua.

81 відсоток українців планує зустріти новий 2021 рік вдома у колі родини і лише майже кожен десятий (9 відсотків) сподівається провести новорічну ніч в гостях у друзів або родичів.

Такими є оприлюднені у понеділок, 28 грудня, результати загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Як наголошують соціологи, порівняно з 2018 і 2019 роками нині дуже помітний вплив епідемії коронавірусу.

"Майже на 14 відсотків зросла кількість респондентів, які проведуть Новий рік у родинному колі, і вдвічі зменшилася частка тих, хто піде в гості", - повідомляється на сайті Фонду "Демократичні ініціативи".

Водночас кожна п'ята молода людина (або 23 відсотки від опитаних віком 18-29 років) планує зустріти Новий рік у компанії. Серед опитаних віком 60+ 7 відсотків проведуть новорічну ніч самі перед телевізором, а 6 відсотків взагалі не святкуватимуть. Причому серед чоловіків більше (12,5 відсотка) тих, хто схильні святкувати у колі друзів і компанії, ніж серед жінок (6 відсотків). Загалом в опитаних майже зникло бажання проводити Новий рік у громадському закладі чи на публічному святкуванні.

Читайте також: Як боротися з похміллям 1 січня: корисна інформація буковинцям

Україна закупить 1,9 мільйона доз китайської вакцини проти COVID-19

#святкування Нового року #як українці відзначатимуть Новий рік
Оголошення
live comments feed...