• Головна
  • Безпілотники на службі аграріїв: на Буковині презентували промислові дрони
сучасні технології
21:13, 21 січня
Надійне джерело

Безпілотники на службі аграріїв: на Буковині презентували промислові дрони

сучасні технології
Безпілотники на службі аграріїв: на Буковині презентували промислові дрони

Промислові дрони, які можуть допомагати агровиробникам, у тому числі обробляти поля добривами або пестицидами, презентували для аграріїв та садівників Рукшинської і Клішковецької громад, з посиланням на Чернівецьку ОДА пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівцях представили 3D-візуалізацію Резиденції митрополитів (ВІДЕО)

Безпілотники із шістьма пропелерами, оснащені 16-літровою цистерною, здатні обприскувати рослини, рухаючись наперед заданим маршрутом.

Презентацію приладу також відвідав заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Скигар. За його словами, влада неабияк зацікавлена, щоб сільське господарство впроваджувало сучасні технології у своїй роботі.

Безпілотники точні та швидкі, такі технології мають значні переваги. Вони дозволяють економити ресурси та зменшувати витрати, знизити кількість використання хімічних речовин, а отже і навантаження на екологію та довкілля, – зазначив Роман Скигар.

Як пояснив голова Рукшинської територіальної громади Олег Горбатюк, вони співпрацюють із програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та шукають можливості якнайкращого використання донорських коштів. Саме тому вирішили продемонструвати місцевим фермерам нові напрямки розвитку.

У громаді працює більше 10 фермерських господарств, тож їхні керівники мають знати, що сучасні технології – це дуже ефективно, зменшує витрати на робочу силу, викиди у навколишнє середовище, – сказав Олег Горбатюк. 

Учасники презентації також обговорили особливості використання безпілотників та поділилися враженням від їхньої роботи.

Читайте такожБуковинців попереджають про туман та ожеледицю

Стало відомо про умови виділення коштів на реконструкцію аеропорту у Чернівцях (ВІДЕО)

#промислові дрони #громади
Оголошення
live comments feed...