• Головна
  • Чи може дитина відвідувати дитсадок без щеплень: роз'яснення Мін'юсту
профілактичні щеплення
17:19, 12 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Чи може дитина відвідувати дитсадок без щеплень: роз'яснення Мін'юсту

профілактичні щеплення
вакцинація дітей / фото з відкритих джерел

вакцинація дітей / фото з відкритих джерел

Відвідувати організовані дитячі колективи в разі відмови від проведення щеплень забороняється, однак є й виключення, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що На Буковині обиратимуть найкращого вчителя
Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" чітко визначено, що дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. Про це пресслужба Мін'юсту повідомляє у соцмережі.
У профільному відомстві зауважують, що у разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
Крім того, існує Перелік медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень.
Таким чином, діти, які не отримали профілактичних щеплень не через медичні протипоказання, не мають права відвідувати дитячі колективи.
Фахівці зазазначають, що така відмова не порушує право на освіту. Законом України "Про освіту" передбачено, що ніхто не може бути обмежений у праві на здобуття освіти. Однак законодавець надає змогу обирати і форму освіти, у тому числі дистанційну або сімейну (домашню).
Також, якщо розглянути ситуацію з іншого боку, то всі інші здобувачі освіти мають право на безпечні та нешкідливі умови навчання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитсадок #щеплення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...