• Головна
  • В українських школах запровадять уроки з фінансової грамотності та підприємництва
навчальна програма
13:20, 24 лютого
Надійне джерело

В українських школах запровадять уроки з фінансової грамотності та підприємництва

навчальна програма
В українських школах запровадять уроки з фінансової грамотності та підприємництва

В Україні до типових навчальних планів для учнів 5-9 класів включено новий предмет "Підприємництво і фінансова грамотність", пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівцях презентують найкращі світлини, присвячені Лесі Українці

Про це йдеться у коментарі Міністерства освіти і науки щодо положень нової Типової освітньої програми для 5-9 класів, передає освіта.юа. Окрім того, типовою програмою передбачена можливість впровадження в освітній процес галузевих та міжгалузевих інтегрованих курсів, зокрема: "Робототехніка", "STEM", "Інтегрований мовно-літературний курс (українська мова, українська та зарубіжні літератури)", "Історія: Україна і світ" тощо.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, нова типова освітня програма для базової школи побудована на компетентнісному підході та містить реформаторські засади.

"До ключових компетентностей належить, зокрема, підприємливість і фінансова грамотність, що передбачають ініціативність, спроможність використовувати можливості та реалізовувати ідеї, створювати цінності для інших у будь-якій сфері життєдіяльності. У дітей необхідно розвивати здатність до активної участі в житті суспільства, керування власним життям і кар’єрою, вміння розв’язувати проблеми", – зазначив міністр.

Він також наголосив, що потрібно привчати школярів до відповідальності за ухвалені рішення, щоб молодь працювала в команді для планування і реалізації проєктів, які мають культурну, суспільну або фінансову цінність.

Читайте також"Учитель року - 2021": у Чернівцях визначили переможців регіонального туру конкурсу

У Чернівцях уклали меморандум про співпрацю в рамках програми DOBRE (ФОТОРЕПОРТАЖ)

#типова програма #школа #новий предмет #фінансова грамотність
Оголошення
live comments feed...