• Головна
  • Чого хочуть жінки на 8 березня і що даруватимуть чоловіки: дослідження КМІС
дослідження
18:42, 5 березня
Надійне джерело

Чого хочуть жінки на 8 березня і що даруватимуть чоловіки: дослідження КМІС

дослідження
Чого хочуть жінки на 8 березня і що даруватимуть чоловіки: дослідження КМІС

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування серед українців щодо того, що жінки хочуть отримати на 8 березня й що чоловіки збираються дарувати. Як виявилося, найпоширенішими серед відповідей були квіти, подорожі і вечеря. У результатах жодним чином не згадується думка частини громадян про те, що цього дня слід говорити про рівні права і гендерну просвіту, а не дарувати подарунки, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Даруйте буковинкам квіти, але не первоцвіт: в екоінспекції розповіли про покарання

Про це повідомляє Суспільне. Як пояснив Суспільному генеральний директор КМІС Володимир Паніотто, інститут соціології не ставив такого запитання і не пропонував такої відповіді. Він зазначив, що частка людей відмовилася відповідати, але у КМІС не знають, чому.

Ми не ставили цього запитання в цьому сенсі. У нас є інше опитування, в якому ми запитуємо, які свята є улюбленими. З цього приводу ми теж робитимемо пресреліз: рік тому 8 березня було улюбленим святом приблизно у 50% жінок, на цей день — більше, близько 60%, - сказав він.

Паніотто ще раз підкреслив, що КМІС не запитував в українців, чи святкують вони 8 березня. На запитання, чи казали у відповідь українці, що вони не вважають за потрібне дарувати подарунки у Міжнародний жіночий день, голова КМІС сказав, що такого також не було.

Отримуйте головні новини дня -Telegram або Viber

"Там було 12% людей, які казали, що їм нема кому дарувати й частина людей, які відмовилася відповідати, але мотивів, з яких вони відмовилися, у нас немає", - додав Паніотто.

Читайте такожПублічні особи та громадські діячі Буковини можуть записатися на вакцинацію від COVID-19

Чернівчан запрошують на презентацію дослідження у краєзнавчий музей

#дослідження #подарунки #8 березня
Оголошення
live comments feed...