• Головна
  • У Чернівцях через недотримання вимог "червоної" зони "перепало" окремим ресторанам (ВІДЕО)
перевірки
19:10, 5 березня
Надійне джерело

У Чернівцях через недотримання вимог "червоної" зони "перепало" окремим ресторанам (ВІДЕО)

перевірки
У Чернівцях через недотримання вимог "червоної" зони "перепало" окремим ресторанам (ВІДЕО)

У Чернівцях за результатами перевірок закладів громадського харчування, розважальних закладів та продуктових магазинів щодо дотримання вимог "червоної" зони небезпеки було надано 116 приписів. У шістьох ресторанах перебували відвідувачі, що категорично заборонено, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше про Рейд на "Калинці" у Чернівцях: кілька підприємців торгували попри карантинні обмеження

Про це начальниця Головного управління Держпродспоживслужби області Анжела Косован повідомила на своїй Фейсбук-сторінці. Так, у період запровадженого "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території області Головним управлінням Держпродсподживслужби в Чернівецькій області проведено 1007 перевірок дотримання протиепідемічних обмежень суб’єктами господарювання. 

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

За результатами перевірок порушення дотримання карантинних обмежень встановлені на 89 об’єктах, за результатами виявлених порушень складено 21 протоколів про порушення санітарних норм та надано 116 приписів (рекомендації). Основна увага зверталась на дотримання протиепідемічних обмежень закладами громадського харчування, розважальними закладами та магазинами з реалізації харчових продуктів, - йдеться у дописі.

Всього перевірено 297 закладів з торгівлі харчовими продуктами, в 48 виявлені порушення дотримання карантинних обмежень, складено 12 протоколи та надано 36 приписів (рекомендацій). Також, охоплено перевірками 194 закладів громадського харчування, порушення виявлені на 18 об’єктах, складено 15 протоколів про порушення вимог протиепідемічних обмежень та 10 приписів (рекомендацій).

При обстеженні закладів громадського харчування, виявлено наступне: працювали на виніс: «Bruno», «Bella Napoli», «Я люблю Кебаб», «Стейк мастер», «Джоржина», «Gusto coffee», «Львівські пляцки», «П’яна вишня», «Терасса», «Картотека», «Cat Cat», «Grand coffe», «М’ята», «Ефес», «PanJaPan», зачинені: «Білий налив», «Панська Гуральня», «Gorno», «Баклажан», «Стейк Хаус», «Колесо», «Паб34», «Піца Монополі», «Solo», «Чайковський».

Крім того, у закладах «YUGO», «Віденська кав’ярня», «Хата», «Йокі», «Файно», «Шале» виявлено порушення щодо недотримання карантинних вимог зазначених у постанові КМУ від 17.02.2021 №104, а саме в закладах перебували відвідувачі, що категорично заборонено в умовах перебування в «червоній зоні» епідемічної небезпеки, натомість адміністрація повідомила, що присутні - це родичі власників. Працівниками управління Держпродспоживслужби проведено роз’яснювальну роботу, надано рекомендації щодо усунення порушень та складено 3 протоколи.

Читайте такожУ Чернівцях завтра перекриють рух по вул.Садовій: проводитимуть слідчі дії

На Буковині вручили нагороди з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок

#перевірки #заклади харчування #ресторани #вимоги
Оголошення
live comments feed...