• Головна
  • У селі Веренчанка на Буковині цього року завершать зведення нової школи
Школа
17:35, 18 березня 2021 р.
Надійне джерело

У селі Веренчанка на Буковині цього року завершать зведення нової школи

Школа
У селі Веренчанка на Буковині цього року завершать зведення нової школи

У селі Веренчанка цього року завершать зведення нової школи. Роботи виконають у рамках програми Президента України Велике будівництво, пише 0372.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Отримуйте головні новини дня -Telegram або Viber.

– Регіон із потужними освітніми закладами апріорі має гарні перспективи. Торік у рамках програми Велике будівництво ми звели та реконструювали в області низку шкіл. 2021-го не зупиняємося. Уже до кінця року майже 500 дітей у Веренчанці матимуть новий сучасний навчальний простір, – зазначив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Діти у Веренчанській школі змушені навчатися у дві зміни, адже зведена ще в середині минулого століття будівля розрахована на 260 учнів, а займаються тут наразі 450.

Новий заклад розпочали зводити ще 2017 року, однак роботи не завершили через брак фінансування.

– Подекуди уроки проходять у малесеньких класах із одним вікном, і то через брак місця його завішують дошкою. Тому на нову школу із просторими кабінетами, спортивним та актовим залами, майстернею, їдальнею мешканці села чекають із нетерпінням, – розповів голова Веренчанської громади Володимир Бойчук.

Школа буде доступною для дітей з інвалідністю. Крім того, будівля буде енергоощадною.

Читайте також: "Ковідна" лікарня Чернівців отримає п'ять кисневих концентраторів

З квітня для отримання водійських прав складатимуть нові тести: буковинцям на замітку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зведення нової школи #школи на Буковині #Велике будівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...