
червона зона
17:10, 23 березня 2021 р.
Надійне джерело
Калинівський ринок у Чернівцях від завтра не працюватиме (ВІДЕО)
червона зона

фото ІА АСС
У Чернівцях від завтра, 24 березня у зв’язку з карантинними обмеженнями МТК "Калинівський ринок" тимчасово не працюватиме, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що "Червона" зона: громадянам заборонили ходити без маски по вулицях і парках
Про це повідомив генеральний директор підприємства Олег Гульпак на своїй сторінці у Фейсбуці.
Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.
КП МТК "Калинівський ринок" закривається на карантин! Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 року №230 були внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236, що передбачають у разі встановлення "червоного" рівня епідемічної небезпеки заборону діяльності усіх ринків, окрім продовольчих, - зазначає він.
Директор підприємства наголосив, що від завтра, 24 березня 2021 року, на Калинівському ринку працюватимуть виключно продовольчі сектори, а всі інші будуть зачинені.
Як відомо, з 1 березня у Чернівецькій області запроваджено "червону" карантинну зону, згідно обмежень якої забороняється й діяльність ринків.
Читайте також: Кабмін прийняв рішення щодо роботи транспорту у "червоній" зоні
Чернівці знову лідирують: де виявили найбільше хворих на коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:08
Вчора
19:43
Вчора
14:31
Вчора
11:39
Вчора
09:42
Вчора
19:19
2 травня
18:06
2 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:18, 22 квітня
5
13:43, 1 травня
5
18:36, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі