• Головна
  • Володимир Зеленський підписав указ про вакцинацію українців
вакцинація
18:02, 4 квітня
Надійне джерело

Володимир Зеленський підписав указ про вакцинацію українців

вакцинація
Володимир Зеленський підписав указ про вакцинацію українців

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про вакцинацію українців від коронавірусної інфекції. Указом передбачається розробка і схвалення Національного плану вакцинації проти COVID-19, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Минулої доби від COVID-19 щепили 180 буковинців, у двох регіонах - жодного

Указом президента введено у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 квітня 2021 року "Щодо Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до кінця 2021 року". Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Згідно з рішенням РНБО, Кабінет Міністрів України у семиденний строк має забезпечити розробку та затвердження Національного плану вакцинації проти COVID-19 з урахуванням найкращого міжнародного досвіду.

Зокрема, має бути встановлено мінімально необхідну щомісячну кількість щеплень, визначено джерела та строки постачання вакцин для профілактики коронавірусної хвороби, осіб, відповідальних за реалізацію плану, кінцевою метою якого є охоплення щепленнями більшості дорослого населення України не пізніше грудня 2021 року для формування колективного імунітету до коронавірусу.

Уряд має активізувати переговори з виробниками вакцин проти COVID-19, а також щодо залучення міжнародної технічної допомоги для реалізації кампанії з вакцинації в Україні.

Міністерство охорони здоров'я повинне вжити невідкладних дієвих заходів щодо постачання в Україну в максимально стислі строки необхідної кількості вакцин для специфічної профілактики коронавірусної хвороби та забезпечення доступу населення до вакцинації; забезпечити проведення ефективної інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо вакцинації.

Читайте такожВітамін С та його користь: 5 фактів буковинцям, які ви могли і не знати

Минулої доби померло 14 буковинців з підтвердженим COVID-19 та підозрою

#вакцинація #коронавірус #указ #президент
Оголошення
live comments feed...