• Головна
  • У Чернівцях почали щеплювати проти COVID-19 освітян: скільки вже вакцинованих
вакцинація від коронавірусу
19:48, 8 квітня
Надійне джерело

У Чернівцях почали щеплювати проти COVID-19 освітян: скільки вже вакцинованих

вакцинація від коронавірусу
У Чернівцях почали щеплювати проти COVID-19 освітян: скільки вже вакцинованих

У Чернівцях триває перший етап вакцинації від короноварісу. Від учора вже почали щеплювати працівників закладів середньої та дошкільної освіти міста, пише  0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівцях заповненість ковід-ліжок не є критичною і містян у райони вже не возять

Про це повідомив заступник Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Лесюк під час пресконференції у четвер, 8 квітня. Він розповів, що у місті вчора почали вакцинувати проти COVID-19 освітян, зокрема, і працівників дитячих садочків. Станом на сьогоднішній ранок були вакциновані 150 працівників освіти.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Посадовець зауважив, що наразі у Чернівцях триває перший етап вакцинації проти коронавірусу. Процес здійснюється на двох платформах: мобільними медичними бригадами та на стаціонарних точках, у пунктах щеплення.

До вакцинації залучено чотири міські бригади, які проводять вакцинацію на виїзді. Це бригади від міської поліклініки №2 і міської поліклініки №3, а також дві бригади від центру ПМСД "Садгора", - зазначив він.

Ігор Лесюк додав, що станом на сьогодні мобільними бригадами вже щеплено 1971 мешканця Чернівців. Всі щеплені отримали лише першу дозу вакцини. Також він підкреслив, що наразі у Чернівцях однією дозою щепили понад 500 медпрацівників.

Найкраще відбувається вакцинація медперсоналу міської дитячої поліклініки, там щепили більше 50 співробітників. Найгірша ситуація із вакцинацією у міській лікарні №3, там отримали щеплення близько 5% медпрацівників, - уточнив заступник мера.

Крім того, у місті почали вакцинуватися літні люди. Зі слів посадовця, у Чернівцях є 6816 мешканців, старших 80-ти років, які можуть отримати щеплення від коронавірусу згідно плану вакцинації. "З ними ведеться робота щодо залучення до процесу вакцинації. У цій категорії теж невеликий відсоток щеплень," - зазначив Ігор Лесюк.

Заступник міського голови зауважив, що в Чернівцях наразі темпи вакцинації є невтішними, так само, як області і загалом по країні. "Для того, щоб виконати національний план з вакцинації, нам потрібно збільшити темпи у кілька разів. Також актуальним залишається питання наявності вакцин, поки що ми чуємо обіцянки, але по факту маємо невелику кількість доз вакцин, щоб оперувати ними належним чином", - підсумував Ігор Лесюк.

Читайте такожУ міськраді розповіли коли планують відновити очне навчання у школах Чернівців

Збільшення фінансування лікарень: в ОДА розповіли про другу ланку медичної сфери

#вакцинація проти коронавірусу #освітяни #медики #Чернівці
Оголошення
live comments feed...