• Головна
  • Бажаючих працювати більше: на Буковині на одне робоче місце претендують 12 осіб
працевлаштування
11:12, 12 травня
Надійне джерело

Бажаючих працювати більше: на Буковині на одне робоче місце претендують 12 осіб

працевлаштування
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

На ринку праці Чернівецької області склався дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. Тому навантаження на одне вільне робоче місце складає 12 осіб, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: Робота у 40+: більше 60% шукачів роботи отримали відмову у працевлаштуванні через вік

Станом на 12 травня 2021 року у Чернівецькій області майже 700 актуальних вакансій, це на 30% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Навантаження на одне вільне робоче місце складає 12 осіб (на 4 особи більше ніж у минулому році). Про це повідомляє пресслужба Чернівецького обласного центру зайнятості. 

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Як зазначає директорка центру зайнятості Любов Кожолянко, на ринку праці Чернівецької області вже тривалий час спостерігається професійно-кваліфікаційний дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. "Високою є частка безробітних з вищою освітою, хоча роботодавці більше потребують фахівців за робітничими професіями. У цьому році 44,9% зареєстрованих безробітних мали повну, базову та неповну вищу освіту, 25,6% – професійно-технічну освіту та майже кожний третій безробітний – загальну середню та початкову освіту," – каже вона. 

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед працівників сфери торгівлі (на одну вакансію претендує 24 особи), службовців, керівників (на 1 вакансію – 21 особа), кваліфікованих робітників сільського та лісового господарства (на 1 вакансію – 17 осіб), професіоналів та найпростіших професії (на 1 вакансію – 14 осіб), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (на 1 вакансію – 10 осіб).

Читайте такожНа Буковині від початку року до служби зайнятості звернулися понад 11,7 тис безробітних

На Буковині затримали іноземця, якого Інтерпол розшукує за вбивство (ФОТО)

#працевлаштування #вільні робочі місця #дисбаланс #попит #пропозиція роботи #Буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...