• Головна
  • Повнолітні споживачі все частіше вибирають пристрої для нагрівання тютюн
Новини компаній
13:30, 19 травня 2021 р.

Повнолітні споживачі все частіше вибирають пристрої для нагрівання тютюн

Новини компаній
Повнолітні споживачі все частіше вибирають пристрої для нагрівання тютюн, фото-1

На правах реклами.

glo призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Кожен повнолітній курець розуміє, що дим від спаленого тютюну може бути неприємним людям навколо. Саме тому багато хто цікавиться різними технологіями нагрівання тютюну, щоб зробити процес споживання тютюну більш персоналізованим. Одна з популярних систем — розробка “Бритіш Американ Тобакко” (British American Tobacco), впроваджена в бренді пристроїв glo™.

Що таке пристрій для нагрівання тютюну glo™

glo™ — це пристрої для нагрівання тютюну до температури у діапазоні з 245°C до 280°C, залежно від обраної моделі та режиму використання. Девайс працює таким чином, що при підвищенні температури не утворюється дим*. Замість нього з отвору glo™ виходить аерозоль, що має менш виражений запах**. У складі аерозолю міститься на 90% менше токсинів***.

Відзначимо, всі моделі glo™ працюють тільки в комплекті зі спеціальними стіками****. В їхньому складі міститься спеціальний тютюн для нагрівання, але не для горіння. Тому процес споживання цього нікотиновмісного продукту не впливає на людей, що оточують курця. Одночасно з цим він відчуває справжній тютюн або інший смак — відчуття залежать від обраного стіка.

Переваги glo™

Основна перевага glo™ — простота експлуатації. Досить вставити стік у спеціальний відсік і натиснути одну кнопку на корпусі. Повного заряду вистачить до 20 сесій*****. Зовнішній вигляд пристроїв привертає увагу — велика кількість стильних кольорів, зручна форма. Також можна вибрати glo™ з різними технічними характеристиками. Наприклад, поширені пристрої pro та hyper.

Зарядка будь-якого пристрою здійснюється за допомогою USB-кабелю та блоку живлення, які вже входять у комплектацію стартового набору. Можна підібрати додаткові аксесуари******, які захищають девайс від пошкоджень і полегшують його експлуатацію:

  • чохли — виробляються у різних кольорах зі шкіри, силікону, тканини;
  • тримачі на магніті для розміщення glo™ в автомобілі;
  • спеціальні щітки для чищення;
  • контейнери для зберігання та утилізації стіків;
  • палички для чистки нагрівальних елементів, які реалізуються комплектами по 20 штук.

Під час застосування пристрою виділення тепла відсутнє, оскільки не відбувається процесу горіння, а значить його експлуатація безпечна в різних умовах.

Де придбати

Щоб гарантувати якість glo™, замовляти його потрібно на офіційному сайті бренду myglo.com.ua. Замовлення оформляється повністю в онлайн режимі, організовується доставка. Крім того, девайси продаються в авторизованих точках продажу glo Studio. Подібними способами можна придбати будь-яку продукцію даного бренду— аксесуари, стіки тощо.

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

**** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

***** При використанні в режимі Буст. При повністю зарядженому акумуляторі і може відрізнятися в залежності від поведінки споживача.

****** Ця продукція призначена для використання виключно з glo.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...