• Головна
  • "Палені віскі та джини": на українському ринку майже 50% алкоголю є підробним
фальсифікат
15:44, 13 червня 2021 р.
Надійне джерело

"Палені віскі та джини": на українському ринку майже 50% алкоголю є підробним

фальсифікат
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

В Україні до 50% алкогольних напоїв на ринку є фальсифікатом. Експерти зауважують, що найбільша вірогідність придбати "палені" віскі, джини, текіли тощо – в ресторанах і невеликих магазинах, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Масло яких виробників є хорошим: результати експертизи шокують

В основному, заклади харчування є одним із основних каналів, по яких постачається фальсифікат. Про це в коментарі OBOZREVATEL заявив економіст, член міжнародних організацій CFA та АССА Ростислав Чайківський.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

За його словами, найбільша ймовірність купити дорогий алкоголь хорошої якості в великих, мережевих магазинах, які працюють з перевіреними постачальниками. А ось фальсифікат можна знайти у всіх інших точках.

Думаю, фальсифікату такого алкоголю на ринку більше 50%. Основний ризик купити фальсифікат в маленьких магазинчиках і, на жаль, в закладах харчування: кафе, барах, ресторанах. Якщо ви купуєте алкоголь в ресторані, тим більше не пляшкою, а на розлив, що вам налили – ви ніколи не зможете перевірити. Крім того, якщо клієнт добре випив, що саме йому наливають, він вже не так добре відчуває. Мало того, що там і так велика націнка на алкоголь, а це ще додатковий прибуток. В цілому, заклади харчування – це один з основних каналів, по якому ходить фальсифікат, - зазначив експерт.

За словами Чайківського, коли ви купуєте елітний алкоголь, варто насторожитися, якщо за нього просять занадто низьку ціну. Якщо ж ви вирішили купувати такі напої через інтернет, то ймовірність придбати фальсифікат дорівнює практично 100%.

Вживати "палений" алкоголь часто небезпечно для життя. З 2016-му році на Харківщині зафіксовано одне з наймасовіших в нашій країні отруєнь сурогатом. Від алкоголю з одного підпільного виробництва померло 65 осіб. Всього отруїлися понад 140 осіб. В кінці 2019-го сурогатом отруїлися двоє чоловіків в Київській області. Один з них помер.

Читайте також"16-річна сволота": у Харкові підліток жорстоко побив дівчину на очах ровесників (ВІДЕО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алкоголь #фальсифікат #експерт #ринок України
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...