• Головна
  • На Буковині ліквідовують аварійні дерева та прибирають узбіччя доріг (ФОТО)
дороги Буковини
12:11, 21 січня 2022 р.
Надійне джерело

На Буковині ліквідовують аварійні дерева та прибирають узбіччя доріг (ФОТО)

дороги Буковини
фото: САД у Чернівецькій області

фото: САД у Чернівецькій області

На автошляхах державного значення Чернівецької області тривають роботи з експлуатаційного утримання, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Влаштували нову основу та узбіччя: як тепер виглядає дорога до КПП «Дяківці» на Буковині

У межах смуг відведення дорожники вирубують чагарники, ліквідовують аварійні дерева, сухостій та прибирають сміття з узбіч. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Дорожники працюють аби забезпечити зручні, комфортні та безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху.

Також шляховики підрядної організації встановлюють нові знаки, відновлюють бар’єрне огородження, яке було пошкоджено внаслідок ДТП. Зокрема, замінили відбійник на дорозі Т-26-01 у межах сіл Глиниця та Зеленів Чернівецького району.

Читайте такожДорожники розповіли про ремонт об'їзної Хотина на трасі Житомир-Чернівці (ВІДЕО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прибирання узбіччя #дороги #Буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...