• Головна
  • Поради охочим купити сейф для грошей
Новини компаній
21:32, 5 травня 2023 р.

Поради охочим купити сейф для грошей

Новини компаній

Всім, хто запланував собі придбати сейф для грошей, всім, хто лише починає замислюватися про це питання, стане в нагоді інформація, що викладена в статті. Зробити вірний вибір не так вже й легко. Є дуже багато параметрів, на які потрібно звертати увагу та які треба враховувати. Розповімо, як придбати сейф для зберігання грошей, вибравши для себе модель, що відповідає водночас й потребам, й можливостям.

Домашній сейф для грошей:на що звертати увагу при виборі

Почнемо з того, що якість сумнівів не викликає, чисельні позитивні відгуки підтверджують це. Тож, вивчати при знайомстві з товарами онлайн-каталогу потрібно лише якісні характеристики вподобаної моделі та її зовнішній вигляд.

Фото зроблені якісно. Вони передають справжній вигляд у реальній обстановці.

Опис та характеристики також відповідають дійсності.

Тож, обрати сейф на гроші онлайн навіть простіше, аніж в реальному магазині. Там навряд вийде оглянути вподобані моделі з усіх боків, зазирнути до кожного сейфу всередину, та ще й подивитися на його фото вже в домашній обстановці. В форматі онлайн такі переваги беззаперечні.

Звичайно, до початку вибору потрібно визначитися з основними характеристиками, яким має відповідати сейф під гроші.

Сейф на гроші маленький: основні характеристики 

Сейфи для зберігання грошей (Львів та ін.міста України передбачена доставка) мають відповідати таким характеристикам:

  1. Стійкість до злому.

  2. Можливість кріпитися до стіни чи підлоги (а краще обидва варіанти).

  3. Вогнестійкість/вологостійкість.

Інші описові якості вже більше мають значення в плані стилістики приміщення.Тож обираються безпосередньо на смак потенційного володаря.

Тим, хто придбаває товар такого типу вперше, може бути незрозуміла характеристика стосовно стійкості до злому.

Адже, в розумінні покупців, будь-який сейф передбачає надійний захист.

Це, вірно. Але в наш час асортимент такий великий, що виникла потреба зробити таке собі розподілення.

Стійкий до злому – сейф з посиленим рівнем захисту. Щоб добратися до схованого в середині, потрібно більше часу, більше зусиль, більше професіоналізму в цьому плані. Не завжди є потреба саме в такому варіанті зберігання. Деколи вистачає й нульового рівня захисту. Такі сховища ще мають назву «захист від своїх». Тобто, зловмисникам те, що всередині знаходиться, нецікаво, а ось від діточок або полюбляючих перекладати речі з місця на місце членів родини це буде саме те, що потрібно. 

Можливість кріпитися до стіни, або до підлоги відрізняє деякі моделі. І це теж варто врахувати під час покупки.

В плані вогнестікості та вологостійкості зрозуміло. Основна відмінність вказана в назві. 

А ще можна купити міні сейф для грошей так званого подвійного типу/рівню захисту. Це зломоводостійкі та вогнезломостійкі. Також з назви зрозуміло, на що спрямований комплексний захист. 

Поради стосовно вибору сейфу під гроші

Тим, хто тільки починає проектувати будинок, бо тим, хто запланував капітальний ремонт, рекомендуємо звернути увагу на вбудовані в підлогу чи в стіну сховища. 

Оптимальні такі варіанти для власників приватних будинків. Але й в квартирі є змога розташування сейфу такого типу. Потрібно при цьому лише, щоб задньою чи нижньою стінкою він не виходив до сусідів.

Або ж, якщо інших варіантів немає, треба на цьому кордоні забезпечити додатковий незламний захист. Можна знайти вихід в будь-якій ситуації.

Стосовно вогне- та вологостійкості.

Сейфи мають різний рівень захисту від такого лиха. Та який би не обрали, якщо є загроза такого типу, не завадять додаткові методи безпеки типа пакування документів до вогне- та водостійких папок, тощо.  

Розмір також важливий. Причому не лише сейфу безпосередньо.

Наприклад, тим, хто буде зберігати в ньому не тільки гроші, а й папки з документами, треба звернути увагу на внутрішні його параметри та на дверний отвір. 

До речі, багато сейфів мають додаткові схованки всередині. Це дуже зручно. Майте це на увазі. В основному відділенні можна зберігати документи, а гроші чи коштовності вже можна убрати в додаткову схованку.

Тим, хто робить придбання про всяк випадок, може бути важко оцінити переваги якісного сейфу. А ось ті, хто вже зіткнувся з пограбуванням чи іншим лихом, більш відповідальні під час вибору. 

Рекомендуємо не нехтувати порадами фахівців щодо оптимальної в вашому випадку моделі, місця та способу її розташування, а також додаткового кріплення. Вони будуються на багатому досвіді та допомагають передбачити різноманітні ситуації, попередивши негативний їх результат. Краще дослухатися до них, аніж зіткнутися з проблемою самостійно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...