12:10, 11 липня 2023 р.

У Житомирі відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу.

Представники збірної команди Чернівецької області з легкої атлетики здобули відмінні результати.

Про це повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація.

Для команди "юніори" цей чемпіонат був особливо успішним, оскільки вони здобули перемогу на дистанції 4х100 метрів. Склад команди включав таких спортсменів, як Чернієвич Андрій, Мельничук Олександр, Щербатий Вадим та Нікуліца Андрій.

Також вразив своїми виступами команда "молодь", яка також виграла на дистанції 4х100 метрів. Вона була складена з Чернієвича Андрія, Яновського Давида, Щербатого Вадима та Нікуліци Андрія.

Україна була представлена Чернівецькою областю на чемпіонаті й у категорії "юнаки". Їхній результат - срібна медаль на дистанції 4х800 метрів. Склад команди включав Дмитрюка Гліба, Кушніра Володимира, Ланівського Дмитра та Микитюка Дмитра.

Ще дві команди Чернівецької області були визнані третіми у своїх категоріях. Команда "дорослі (жінки)" здобула бронзову нагороду на дистанції 4х100 метрів. Вона була складена з Драгінди Катерини, Юзви Ольги, Ватаманюк Вікторії та Маньковської Наталії.

Також команда "дорослі (чоловіки)" здобула бронзову медаль на дистанції 4х100 метрів. В її складі були Поляк Микола, Яновський Давид, Помогаєв Олександр та Маковійчук Максим.

Читай також:

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Найактуальніші новини читайте у нашому Viber (новини Чернівців)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #Чернівецька область #новини Чернівців #новини Чернівці #0372 #Буковина #Житомир #спорт #чемпіонат #атлетика #місце.