• Головна
  • Вперше буковинські спортсмени брали участь у Всесвітніх спортивних іграх в Італії
19:46, 11 вересня 2023 р.

Спортсмени з Буковини вперше показали свою майстерність рукопашного бою на Всесвітніх змаганнях.

Вперше в історії буковинські спортсмени у складі збірної команди України взяли участь у Всесвітніх спортивних іграх з рукопашного бою CSIT 2023, які відбуваються в Італії у місті Червія.

Про це повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація.

Всього у змаганнях взяло участь понад 5000 спортсменів із 35 країн. Це показує  масштаби Всесвітніх змагань.

Отримуйте новини на ваш телефон, підпишіться на наш  Viber

Переміг у змаганнях Валентин Жураківський у ваговій категорії 60 кг. Також завоював першість Анатолій Жураківський у категорії 70 кг. У вазі 90 кг переміг Микола Григоряк. А вже у вазі понад 90 кг виграв Руслан Дацьков.

Виграв срібло Назар Луцків у вазі 65 кг та Антон Чобан 90 кг.

Нагородили бронзою Вадима Стасюка у вазі 65 кг та Олександра Кисилицю у категорії 80 кг.

Друге місце, а відповідно срібло отримали у жіночій категорії Людмила Ілюк У ВАЗІ 55 кг та Ілона Яковенко - 75 кг.

Це чудовий шанс для українських спортсменів показати свої навички перед європейською та світовою аудиторією, а також нагода підняти прапор України на міжнародній арені.

Перемоги стали можливими завдяки праці, віддачі та стійкому настрою наших спортсменів. Вони показали справжній образ України - впертості, відваги та вміння працювати на максимум у найскладніших обставинах.

Це не лише вимірюється медалями, але й глибоким впливом, який вони мають на наше суспільство, демонструючи потужний дух України.

Результати змагань відкривають новий рівень потенціалу українського спорту та розвиток молодих талантів. Це момент прапору України, який ми поділяємо разом на глобальному рівні.

Українська команда оздоблена медалями, але більш значуще є те, до чого вони призводять. Вони дають надію, вдихаючи нове життя в дух національного спорту.