• Головна
  • Вживаний Айфон: як перевірити під час покупки
Новини компаній
15:00, 10 січня

Вживаний Айфон: як перевірити під час покупки

Новини компаній

Відновлений та вживаний Айфон — бажана покупка для багатьох користувачів. Однак часто є невпевненість у якості та функціональності пристрою. У такій ситуації варто визначити усі «за» та «проти» перед вибором та прийняти свідоме рішення. Загалом вживаний гаджет, якщо його купувати у спеціальних перевірених магазинах, має чудові характеристики та можливості. Apple подбала про те, аби смартфони були придатними до використання через декілька років після їх виходу. Наприклад, зараз запросто можна купити Айфон 12 Про Макс б/у https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/apple-bu/iphone-12-pro-max-vzhivan або іншу модель за приємною ціною. Варто зазначити, що навіть, здавалося, давні версії Айфона, залишаються актуальними та привабливими для користувачів. Однак необхідно знати деякі нюанси про вживані пристрої та перевіряти їх перед покупкою.

Вживаний Айфон: як перевірити під час покупки, фото-1

Чи смартфон відновлений? Як це перевірити

Існують деякі ознаки, на які варто звернути увагу. Під час відновлення пристрою йому присвоюється нове маркування, що свідчить про його попереднє використання. По-перше, зверніть увагу на позначення моделі на пакуванні. Нові версії мають префікс «M», водночас як відновлені iPhone — «F». У випадку, якщо пристрій був замінений за гарантією, на коробці часто вказують позначку «N».

Рекомендується також перевірити модель у налаштуваннях смартфона. Для цього відкрийте їх, перейдіть до розділу «Загальне» та виберіть «Про цей пристрій». Так можна порівняти модель, зазначену на коробці, з тією, яка вказана в налаштуваннях смартфона.

Як визначити, чи офіційно відновлений пристрій

Вживаний Айфон: як перевірити під час покупки, фото-2

Офіційно відновлені смартфони поставляються в повністю білих коробках, позбавлені будь-яких зображень та дизайнерських елементів. На передній стороні коробки видно напис: «Apple Certified Pre-Owned». Варто звернути увагу. що номер партії починається з літери F, і перед повною назвою моделі вказана абревіатура RFB, що означає Refurbished.

Що стосується корпусу відновленого смартфона, на ньому часто помітні легкі сліди експлуатації або невеликі подряпини. А от значне пошкодження корпусу може свідчити про недостатнє відновлення. Такі гаджети краще не купувати, адже є ризик отримати неякісний пристрій.

Чи можлива покупка вживаного Айфона без ризиків?

Ризики завжди існують, проте можна значно знизити їх. Під час вибору iPhone рекомендується орієнтуватися не лише на модні тенденції, але й на власні потреби та фінансові можливості. Якщо вас не цікавить діагональ екрана та високі характеристики камери, можна розглянути старіші моделі. Чим вищі вимоги, тим потрібен більш просунутий гаджет, але, відповідно, вартість такого пристрою збільшується, навіть у випадку покупки вживаного.

Аби убезпечити себе від ризиків купити неякісний пристрій, важливо виконати такі кроки:

  • Переконайтеся у відсутності сколів і тріщин на екрані.
  • Натисніть кнопки, аби переконатися у їхній справності.
  • Огляньте задню кришку, оцінюючи її стан.
  • Перевірте роботу Wi-Fi та мобільного інтернету.
  • Перегляньте екран на наявність потемнінь і плям.
  • Перевірте ресурс батареї.
  • Зробіть кілька тестових фотографій.
  • Увімкніть GPS-навігацію.
  • Перевірте звук, запустивши програвач.

Де купити iPhone б/у з гарантією якості? Важливо ретельно вибирати магазин та перевіряти його репутацію. Можна звернутися в StoreInUA, тут є широкий асортимент вживаних гаджетів із чудовими характеристиками та зовнішнім виглядом. Крім того, у магазині працюють досвідчені консультанти, які допоможуть підібрати пристрій під ваші потреби та вимоги. А також сервіс надає можливість покупки товару в кредит або на виплат. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...