![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:40, 11 квітня
Чому у Чернівецькій області не можна без дозволу потрапити в прикордоння
![Фото: Чернівецька обласна військова адміністрація Фото: Чернівецька обласна військова адміністрація](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Чернівецька обласна військова адміністрація
В’їзд, перебування, проживання, проведення робіт і пропуск до 5-кілометрової прикордонної смуги будуть здійснювати лише на підставі дозволу від Державної прикордонної служби.
Буковинцям необхідно заздалегідь подбати про його отримання, адже термін розгляду звернення на дозвіл - 10 днів, - про це повідомила Чернівецька обласна військова адміністрація.
Раніше ми писали, що у Чернівецькій області закрили для вільного вʼїзду прикордонні громади. Про це ДПСУ попередила 23 лютого. Прикордонники пояснили, як отримати дозвіл на вʼїзд у закриті громади.
Все цікаве та найважливіше читайте у нашому Telegram
Поки що триває перехідний період, тому громадян не карають за відсутність дозволу. Проте з 1 червня прикордонники почнуть контролювати дотримання режиму і порушників притягуватимуть до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу.
Оформити дозволи необхідно не лише військовозобов’язаним, а й жінкам та дітям. Документи необхідні у випадках рибальства, мисливства, пересування на транспортному засобі, провадження робіт тощо. Водночас громадянам, які в’їжджають у прикордонну смугу, щоб перетнути державний кордон в пунктах пропуску, не потрібні спеціальні дозволи.
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber
Для отримання дозволу необхідно звернутися особисто до Чернівецького прикордонного загону.
З формою заяви можна ознайомитись за посиланням.
Читайте також: Як у Чернівецькій області потрапити в закриту прикордонну зону - інструкція від ДПСУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
3
10:21, 25 липня
18
15:09, 22 липня
128
07:27, 17 липня
live comments feed...
Коментарі