• Головна
  • У Чернівецькій області реалізується 28 проектів транскордонного співробітництва
17:21, 11 листопада 2014 р.

У Чернівецькій області реалізується 28 проектів транскордонного співробітництва

На сьогоднішній день на Буковині здійснюється реалізація пректів Спільної Операційної «Програми Румунія — Україна — Республіка Молдова 2007-2013».

В рамках другого конкурсного відбору на теренах області реалізується 28 проектів, у тому числі два великомасштабних про розбудову пунктів пропуску та протидії повеням. Загальна вартість цих проектів становить майже 7,5 млн.євро.

- Ми маємо старт ще однієї транскордонної програми між Україною і Республікою Молдова, яка реалізується у рамках проекту підтримки співробітництва Східного партнерства. Її загальний бюджет складає 3,3 млн гривень, - про це розповіла Малько Неля Борисівна, начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій ОДА.

Посадовець зазначила, що старт цього проекту очікується до кінця 2014 року.

- Що стосується пріорітетних напрямів, то ми обрали такі: поліпшення умов життя місцевих громад у прикордонних регіонах шляхом проведення спільних проектів на підтримку соціально-економічного розвитку, на це буде  виділено 40% від загальної суми; на другому місці — вирішення проблем екології, також 40% ; а 20% будуть спрямовані на проекти у сфері культури, освіти та спорту.

Нині Чернівецька область долучилася до підготовки нової програми транскордонного співробітництва «Румунія — Україна 2014-2020». Наразі обговорюються її пріорітетні напрямки, грантові суми, великі інфраструктурні проекти, які включаються у програму поза конкурсом.

Також Неля Борисівна відзначила, що триває пошук шляхів співпраці із польськими та німецькими колегами.

#транскордонне співробітницвто #Румунія #Республіка Молдова #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...