![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:42, 21 лютого 2015 р.
Психологи управління з надзвичайних ситуацій надають допомогу переселенцям
Як повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області, психологи управління продовжують працювати з психологічним станом прибуваючих на Буковину переселенців з тимчасово окупованих територій України.
Так, 20 лютого лейтенант служби цивільної захисту психолог Дмитро Горошком побував у поліклінічному відділенні № 4 Чернівців, де проходить лікування 80-річний чоловік, тільки прибулий з Горлівки Донецької області.
Літня людина гостро переживає розлуку з сім'єю, яка залишилася в зоні проведення АТО, тому допомога психолога йому була просто необхідна.
19 лютого психолог управління супроводжував в Герцаївський район ще одну сім'ю вимушених переселенців, які також прибули з Горлівки. Четверо переселенців, двоє з яких діти, будуть жити на території Свято-Вознесенського Банченського монастиря. Їм також була надана психологічна допомога.
![Психологи управління з надзвичайних ситуацій надають допом..., фото-1 Психологи управління з надзвичайних ситуацій надають допомогу переселенцям, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі