• Головна
  • Вилучена буковинськими митниками деревина повернеться назад
18:32, 9 липня 2015 р.

Вилучена буковинськими митниками деревина повернеться назад

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області, нещодавно в пункті пропуску “Вадул-Сірет - Вікшани” митного поста “Вадул-Сірет” при здійсненні митниками поглибленого огляду поданого до митного контролю товару “деревина паливна для технологічних потреб у вигляді колод (сосна), скривлена, не окорена, з синевою, стан деревини непридатний для розпилювання…”, розміщеного у залізничному вагоні, виявлено невідповідність інформації, що зазначалася у вантажній митній декларації.

Фактично у вагоні потягу, який прямував до Румунії, знаходився товар “деревина паливна для технологічних потреб у вигляді колод (береза)…”.

Тобто, агентом з митного оформлення заявлено за встановленою формою недостовірні відомості про товар, який підлягає обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.

Незадовго до цього випадку митники припинили ідентичну спробу незаконного переміщення лісоматеріалів, про які представником лісомисливського господарства до графи 31 митної декларації також внесено недостовірні відомості, а саме: пред’явлений до митного оформлення товар “Лісоматеріали: дрова паливні природньої вологості твердолистяних порід (береза)” у декларації зазначався як “Лісоматеріали: дрова паливні природньої вологості хвойні (сосна)”.

У обох випадках митниками складено протоколи про порушення митних правил, а товар вилучено до рішення суду.

Відповідно до прийнятих судом рішень вилучена митниками деревина підлягає поверненню лісовим господарствам-експортерам для подальшого митного оформлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#деревина #митниця #Вадул Сірет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...