• Головна
  • У Хотинському районі зсуви руйнують житлові будинки. Комісія шукає причину
13:00, 9 вересня 2015 р.

У Хотинському районі зсуви руйнують житлові будинки. Комісія шукає причину

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної ради, у селі Санківці Хотинського району відбулося засідання виїзної комісії з питань охорони навколишнього середовища, природокористування та земельних відносин, яка розглядала питання походження зсувів у селі.

Зсувні процеси почалися в селі багато років тому - по вулиці Лісовій зсуви стали руйнувати будинки. Однак місцеві жителі вважають, що спровокувала цей процес незаконна рубка акації на вершині зсувного схилу, яку Хотинський лісгосп провів у минулому році.

Директор лісгоспу Віталій Качан надав всі офіційні документи, які свідчать про те, що проведена рубка була законною, і не встановлено зв'язку між нею і зсувним процесом в селі. Також екологи висловили думку, що причиною зсувів можуть бути не рубки, а відсутність елементарної системи водовиведенія, оскільки значна частина села розташована на підземних озерах.

Комісія прийняла рішення, що необхідно терміново почати геологічне вивчення території, а за його підсумками розробити заходи з ліквідації проблем, які викликані зсувними процесами.

Також на час робіт у межах сільської ради Санківців будуть припинені всі рубки головного користування на землях лісового фонду.

#Санківці #сільська рада #зсуви #рубки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...