Яка температура у немовляти є нормою і коли варто викликати швидку: поради фахівців

Температура у новонародженого є досить значущим показником стану його здоров’я, тому вимагає особливої ​​уваги з боку батьків малюка і педіатрів, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше про Народження дитини: кого у Чернівцях стало більше

Коли у немовляти починає підвищуватися температура, то така ситуація тривожить  без винятку усіх батьків. Насправді, існує безліч причин, за якими відбувається підвищення температури тіла у немовляти. Тому спробуємо розібратися, що й до чого.

Температура тіла у грудного малюка може підвищуватися як від банального перегріву, так і від більш серйозних факторів, наприклад, з причини інфекційної хвороби або запального процесу в організмі.

Батьки повинні знати, яку температуру тіла у грудничка можна вважати нормальною.

Отже, нормальною температурою тіла в пахвій впадині малюка вважається температура в діапазоні від 36 до 37 ° С, у прямій кишці – від 36,9 до 37,4 ° С, а в роті від 36,6 до 37,2 ° С.

Крім цього, батькам необхідно мати уявлення про індивідуальні особливості температури тіла власної дитини, оскільки вона може відхилятися від норми на 1-2 градуси.

Зауважимо, що на сьогоднішній день у продажу існує величезний вибір сучасних і зручних термометрів, які допоможуть батькам швидко і максимально точно виміряти температуру тіла немовляти.

Величезною популярністю сьогодні користуються соски-термометри та цифрові градусники, за допомогою яких не складно виміряти температуру навіть новонародженому маляті.

У тому випадку, якщо температура тіла у немовляти є вище, ніж нормальний показник, то, в більшості випадків, необхідний виклик швидкої допомоги.

Негайного виклику бригади швидкої допомоги вимагає підвищення температури тіла вище 38° С у малюка молодше трьох місяців, а також коли температура тіла стрімко зростає.

Медики наголошують, що якомога швидшого виклику карети "швидкої" вимагає ситуація, коли у немомляти з підвищенням температури зявилися такі симптоми, як судоми, напруга тіла, закочування очей, посмикуванняручок і ніжок, зміна відтінку шкіри, важке дихання, бювота, пронос, відсутність сечопускання або висип на шкірі.

Читайте такожУ Чернівцях до реанімації обласної лікарні потрапили двоє діток з підозрою на COVID-19

Що робити, щоб допомогти дитині вчитися дистанційно: ТОП-5 дієвих порад батькам