М’ясні консерви – смачні та поживні готові продукти, які чудово підходять для приготування різних страв. А тривалий термін придатності дозволяє закупати тушонку оптом. Яка поживна цінність м’ясних консервів, та як вибрати якісну продукцію?

Енергетична цінність м’ясних консервів ТМ «Щедрик»

Формування поживних властивостей консервів з м’яса відбувається за рахунок відбирання відповідної сировини, а також дотримання технології приготування. Консерви м’ясні виготовляються з натуральних складових – відбірного м’яса курки та свинини, солі, прянощів (духмяного перцю, лаврового листу, чорного перцю горошком) за стандартами ДСТУ. Калорійність та поживна цінність продукції ТМ «Щедрик»: білки – 11г, жири – 46,7г, калорійність (на 100 г продукту): 463,4 ккал (1940 кДЖ).

Завдяки таким відмінним поживним властивостям купити тушонку можна для забезпечення військових, моряків, приготування тормозку на роботу чоловіку, або ж просто для споживання усієї сім’ї. Страви з тушонкою швидко втамовують голод та насичують організм корисними речовинами.

Зручність і швидкість приготування м’ясних консервів

М’ясні консерви – універсальні продукти, швидкі в приготуванні. Їх використовують для приготування смачних та поживних страв. Деякі з них можна подавати до святкового столу. Різновиди страв, які можна приготувати вдома з консерви з м’ясом:

  • Перші страв – суп з картоплею, суп-пюре, борщ, харчо, розсольник та інші;

  • Основні страви – паста, картопля, каша (перлова, гречана, рис, горохова) з тушонкою, котлети;

  • Закуски – кошики з консервованою куркою, бутерброди, сендвічі;

  • Як начинку для вареників, пиріжків, млинців, рулетів, пирогів.

Консервовані каші з м’ясом курки чи свинини достатньо просто розігріти будь-яким доступним способом – за допомогою мікрохвильової печі чи на пательні. Декілька хвилин – і повноцінна страва готова до вживання.

Як розпізнати фальсифікацію м’ясних консервів?

Здається, що купити консерви м’ясні легко, але варто обирати якісну продукцію. Найчастіше фальсифікація м’ясних консервів зустрічається в продуктах, які випущені в жерстяних банках – в такій тарі не видно продукт під час купівлі.

При виборі консервів варто звертати увагу на:

  • зміст етикетки та маркування – повинно бути акуратним та добре читатись;

  • банку та кришку – вона не повинна мати тріщин, слідів іржі, кришка повинна бути герметичною;

  • зовнішній вигляд тушонки – однорідний, без осаду. Шматки м’яса повинні бути темно-червоного кольору, жир зверху банки – білого або жовтого.