![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:01, 19 грудня 2017 р.
Поліція затримала зловмисника, який викрав гроші з будинку буковинки
Крадій вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок. За скоєне йому доведеться відповідати на лаві підсудних.
18 грудня до Вижницького відділення поліції звернулася 89-річна жителька села Вахнівці. Заявниця повідомила, що невідома особа викрала з її будинку гроші в сумі близько 3000 гривень.
На місці події правоохоронці встановили, що крадій потрапив до будинку через незачинені вхідні двері. Поліцейські розпочали пошуки зловмисника з опитування місцевого населення.
Завдяки злагодженій роботі дільничних офіцерів поліції крадія вдалося швидко спіймати. Ним виявився 37-річний житель села Лукавці. Поліцейські вилучили у порушника частину викрадених ним грошей.
Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування, відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
3
10:21, 25 липня
18
15:09, 22 липня
128
07:27, 17 липня
live comments feed...
Коментарі