• Головна
  • У Чернівцях остаточно затверджено результати виборів мера та депутатів міської ради
місцеві вибори
10:31, 4 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях остаточно затверджено результати виборів мера та депутатів міської ради

місцеві вибори
У Чернівцях остаточно затверджено результати виборів мера та депутатів міської ради

Міська територіальна виборча комісія на своєму засіданні затвердила остаточні протоколи голосування на виборах до міської ради та другого туру виборів міського голови, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Чернівецька районна рада збереться за тиждень

У Чернівцях затвердили остаточні результати виборів депутатів міської ради та Чернівецького міського голови. Протягом визначеного законом терміну жодна сторона не подала судових позовів на результати протоколу з виборів мера, тому міська ТВК затвердила остаточний протокол та визнала новим міським головою Романа Клічука. Про це повідомляє ІА АСС з посиланням на коментар голови територіальної виборчої комісії Анастасії Сімак.

"Під час сьогоднішнього вечірнього засідання ми затвердили остаточні протоколи виборів і міського голови, і виборів депутатів міськради. Далі ми повинні протягом 5 днів оприлюднити офіційні результати в газеті або на сайті міськради. Оскільки ми уже не встигаємо цього четверга потрапити в газету, то оприлюднення буде завтра на сайті міськради", - сказала голова комісії.

Вона пояснила, що протягом зазначеного в законі терміну після оприлюднення остаточного протоколу з виборів міського голови, жодна зі сторін не подала судові позови. Тому сьогодні також затвердили і остаточний протокол з виборів мера з результатом 59,54% голосів виборців за Романа Клічука.

Також, за словами голови комісії, під час засідання міської ТВК були спроби зайти у приміщення сторонніх осіб. Але приїхала посилена охорона поліції та не дозволила зірвати засідання комісії. 

Згідно сайту ЦВК, депутатами Чернівецької міської ради стали: Максимюк Василь Сидорович, Скорейко Ганна Михайлівна, Скрипа Ромео Титусович, Шалєєв Андрій Володимирович, Фрунзе Наталія Штефанівна, Бостан Сергій Іванович, Клічук Роман Васильович, Радчук Валентина Миколаївна, Зазуляк Василь Володимирович, Прокоп Тарас Ігорович, Білоскурський Руслан Романович. Кирилюк Марина Василівна, Абрам’юк Галина Йосипівна, Калмикова Наталія Іванівна, Гринюк Сергій Миколайович, Дембіцька Наталія Миколаївна, Михайлішин Віталій Михайлович, Бабюк Антоніна Анатоліївна, Козак Сергій Якович, Олевич Аліна Анатоліївна, Найдиш Валерій Миколайович, Чесанов Анатолій Анатолійович, Тимофєєв Денис Олександрович, Каспрук Олексій Павлович, Шкурей Михайло Радувич, Руденко Степан Валерійович, Сафтенко Юлія Костянтинівна, Шепелько Тетяна Миколаївна, Кавуля Андрій Васильович, Яринич Михайло, Швець Олександр, Каглянчук Світлана Дробот Іван, Ушакова Світлана, Продан Василь Сафронович, Бешлей Володимир Васильович, Чинуш Валерій Миколайович, Другановський Віталій Валерійович, Просяний Олексій Валентинович, Зубжицька Оксана Петрівна, Широкова Світлана Вікторівна, Пікулін Олександр Сергійович.

Читайте такожРоман Клічук про локдаун та сфери, з яких розпочне розвиток Чернівців

Степанов розповів, що локдаун в Україні введуть з січня

#міська ТВК #остаточні результати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...