• Головна
  • Проєкт "Мандруй Україною": журналістам покажуть найцікавіші туристичні місця Буковини
Президентський проєкт
10:17, 9 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Проєкт "Мандруй Україною": журналістам покажуть найцікавіші туристичні місця Буковини

Президентський проєкт
Проєкт "Мандруй Україною": журналістам покажуть найцікавіші туристичні місця Буковини

Представники центральних  ЗМІ перебуватимуть в області у рамках проєкту «Мандруй Україною». Це президентська ініціатива для промоції внутрішнього туризму в нашій державі, пише 0372.ua з посиланням на пресслужбу Чернівецької ОДА.

Нагадуємо, раніше ми писали: Поширення Covid-19 серед буковинців: кількість нових випадків

Журналісти провідних українських телеканалів та онлайн-видань приїхали на Буковину, аби познайомитися із її туристичним...

Опубліковано Чернівецька обласна державна адміністрація Вівторок, 8 грудня 2020 р.

«Чернівецька область має чим зацікавити та здивувати мандрівників. Вдале географічне розташування, сприятливі кліматичні умови, багатство рельєфу, історико-культурна спадщина, тривале співіснування різних культур та традицій на невеликій території – усе це є ідеальною передумовою розвитку туристичного потенціалу Чернівецької області. У Стратегії розвитку Буковини на період до 2027 року галузь туризму визначено як одну із стратегічних», – сказала директорка Департаменту комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації Вікторія Гатрич.  

Свій престур учасники проєкту розпочали із відвідин столиці Буковини – міста Чернівців.

«Чернівці унікальні своїм різноманіттям культур, традицій та побуту. Оригінальне художнє оздоблення споруд, фасади будинків із античними богами, де в кожній дрібничці криється історія – це все про Чернівецьку архітектуру, яку варто побачити кожному», – зазначив заступник Чернівецького міського голови Дмитро Сірман.

Проєкт «Мандруй Україною» реалізується спільно з Офісом Президента та Державним агентством розвитку туризму за сприяння та активної участі місцевої влади. Для його учасників у Чернівецькій області підготували відвідини найцікавіших об'єктів та родзинок.

«Відпочивати на Буковині безпечно. Ми дотримуємося усіх карантинних вимог. Всюди є доступ до Інтернету, навіть у найвіддаленіших куточках області. Варто відзначити, що край має не лише вишукану архітектуру та історію, а й красиву природу та гостинну душу. Ми даруємо туристам найцінніше, що маємо – можливість дихати чистим гірським повітрям», – зауважила представниця Асоціації працівників туристичної сфери «Туристична Буковина» Галина Виноградова.

Журналісти провідних телеканалів та онлайн-видань України перебуватимуть на Буковині із 8 до 12 грудня. Передбачається, що вони відвідають низку «туристичних магнітів» області, серед яких Хотинська фортеця, обласний музей архітектури та побуту, світовий центр старообрядництва в селі Біла Криниця та інші цікаві об’єкти.

Читайте також:Стало відомо, коли у Чернівцях відкриють головну ялинку та хто стане її дизайнером

Лікування коронавірусу безкоштовне? - розповіла лікар-інфекціоніст із Чернівців

#журналісти #проєкт #подорож #Буковина #туризм #туристичні місця
Оголошення
live comments feed...