• Головна
  • Злісні прогульники: двадцять нардепів не були на жодному грудневому засіданні Ради
депутати
12:23, 21 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Злісні прогульники: двадцять нардепів не були на жодному грудневому засіданні Ради

депутати
Злісні прогульники: двадцять нардепів не були на жодному грудневому засіданні Ради
За даними Комітету виборців України 20 народних депутатів не були зареєстровані на жодному засіданні Ради в грудні. Найнижчі показники відвідування в депутатів "Опозиційна платформа - За життя" та ВО "Батьківщина", пише  0372.ua.
Комітет виборців України проаналізував участь народних депутатів у пленарних засіданнях Верховної Ради в грудні, перевіривши дані електронної реєстрації. Про це повідомляє ВО "Комітет виборців України".
Ще 11 депутатів відвідали лише одне або два засідання Ради, 14 депутатів були зареєстровані на трьох засіданнях. Участь в усіх засіданнях взяли половина парламентарів – 260 депутатів або 61%.
Водночас, серед фракцій і груп найвищі показники відвідування в депутатів фракції "Європейська солідарність" та "Слуга Народу". В середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 56,9% депутатів ЄС та 56,7% депутатів "Слуги Народу".
Зокрема, серед депутатів ЄС всі засідання Ради відвідали Влодимир Ар’єв, Володимир В’ятрович, Артур Герасимов, Олексій Гончаренко, Микола Княжицький та ін. Серед депутатів "Слуги Народу" на всіх засіданнях Ради були присутні Олександр Корнієнко, Дмитро Наталуха, Михайло Радуцький, Микола Тищенко, Дмитро Костюк, Галина Янченко та ін.
Дещо нижчі показники у фракції "Голос" та групи "Довіра": в середньому на засідання Ради ходили 56,3% депутатів цих політичних сил.
Значно нижчі показники відвідування у депутатів групи "За майбутнє" – 38%.
Найнижчі показники відвідування в депутатів "Опозиційної платформи – За життя" та ВО "Батьківщина". Лише третина депутатів цих фракцій були в середньому зареєстровані на засіданнях Ради: 33,2% та 32,3% відповідно.
Всього в грудні відбулося вісім пленарних засідань ВР.
#народні депутати #засідання
Оголошення
live comments feed...