• Головна
  • «єМалятко» на Буковині: скільки батьків немовлят скористалися цією послугою
Послуга
13:34, 31 грудня 2020 р.
Надійне джерело

«єМалятко» на Буковині: скільки батьків немовлят скористалися цією послугою

Послуга
«єМалятко» на Буковині: скільки батьків немовлят скористалися цією послугою

Експериментальний проєкт «єМалятко» стартував в Україні цього року. За інформацією відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Чернівецькій області, комплексною послугою «єМалятко» на Буковині скористалися 100 батьків новонароджених дітей, пише 0372.ua.

Експериментальний проєкт стартував в Україні 2020 року. Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати послуги з проведення державної реєстрації народження, реєстрації місця проживання дитини, призначення державної допомоги при народженні дитини, призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я, реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, визначення належності новонародженої дитини до громадянства України, внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому. Це швидко та зручно для батьків новонароджених, адже економить дорогоцінний час.

Як повідомляє Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, для оформлення послуги «єМалятко» необхідно подати такі документи:

  • заява одного з батьків (формується та реєструється за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія»);
  • документ, який підтверджує факт народження – медичний документ, виданий закладом охорони здоров’я (електронний медичний висновок);
  • паспорти двох батьків (при наявності паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм додатково подається витяг з Єдиного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання);
  • ідентифікаційні коди обох батьків; документ, що підтверджує походження дитини від батька (свідоцтво про шлюб);
  • особовий рахунок відкритий у банківській установі для соціальних виплат; відомості про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) батьків (одного з них).

Отримати консультацію та послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділах ДРАЦС Чернівецької області .

Читайте також: Як боротися з похміллям 1 січня: корисна інформація буковинцям

Майже на пів сотні більше ніж вчора та сорок тисяч випадків загалом: COVID-19 на Буковині

#послуга #єМалятко #використання послуги
Оголошення
live comments feed...