
новини
15:12, 27 березня 2021 р.
Надійне джерело
Жорстоке вбивство та незаконні рішення: новини, які ввійшли в топ-5 цього тижня
новини

фото ілюстративне, взяте з відкритих джерел
Сайт міста Чернівці 0372.ua. підтотував підбірку гарячих новин, які епетували весь наш регіон цього тижня:
Жорстоке вбивство: 17-річний житель міста Сарни, що на Рівненщині, вдарив жінку-листоношу сокирою по голові, викравши її сумку. Зловмисник намагався сховатися, але поліцейські його розшукали та затримали. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Закриття ринку: У Чернівцях від 24 березня у зв’язку з карантинними обмеженнями МТК "Калинівський ринок" тимчасово не працюватиме.
Нехтування карантином: У Чернівцях один із спортивних залів приймав відвідувачів попри обмеження "червоної" зони. Мобільна група зафіксувала безперервний потік батьків і дітей у закладі.
Незаконне рішення:Земельний дерибан Сторожинецької міської ради як усталена практика. У 2019 році Сторожинецька міська рада, за активної підтримки деяких депутатів міськради прийняла незаконне рішення про передачу близько 60 га сільськогосподарських земель в селі Нові Бросківці в оренду фермерському господарству "Бросківецький Край" керівником якого був та є депутат цієї ж ради та член земельної комісії.
Висока смертність та нестача місць для поховання: На міському кладовищі Івано-Франківська щодня проводять поховання десятків людей. У міській ритуальній службі побоюються, що місць на цвинтарі може вистачити лише до початку вересня
Отримуйте головні новини дня -Telegram або Viber.
Читайте також:У Чернівцях ресторан у центрі міста "запалював" попри заборони (ВІДЕО)
У Чернівцях у лікарні померла 9-річна дитина, батьки звинувачують медиків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:30
Вчора
15:29
Вчора
12:10
Вчора
09:01
Вчора
21:08
3 травня
19:43
3 травня
14:31
3 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:40, 22 квітня
12:49, 1 травня
17:05, 27 квітня
2
13:28, 23 квітня
live comments feed...
Коментарі