• Головна
  • Жорстоке вбивство та незаконні рішення: новини, які ввійшли в топ-5 цього тижня
новини
15:12, 27 березня
Надійне джерело

Жорстоке вбивство та незаконні рішення: новини, які ввійшли в топ-5 цього тижня

новини
Жорстоке вбивство та незаконні рішення: новини, які ввійшли в топ-5 цього тижня

Сайт міста Чернівці 0372.ua. підтотував підбірку гарячих новин, які епетували весь наш регіон цього тижня:

Жорстоке вбивство: 17-річний житель міста Сарни, що на Рівненщині, вдарив жінку-листоношу сокирою по голові, викравши її сумку. Зловмисник намагався сховатися, але поліцейські його розшукали та затримали. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. 

Закриття ринку: У Чернівцях від 24 березня у зв’язку з карантинними обмеженнями МТК "Калинівський ринок" тимчасово не працюватиме.

Нехтування карантином:  У Чернівцях один із спортивних залів приймав відвідувачів попри обмеження "червоної" зони. Мобільна група зафіксувала безперервний потік батьків і дітей у закладі.

Незаконне рішення:Земельний дерибан Сторожинецької міської ради як усталена практика. У 2019 році Сторожинецька міська рада, за активної підтримки деяких депутатів міськради прийняла незаконне рішення про передачу близько 60 га сільськогосподарських земель в селі Нові Бросківці в оренду фермерському господарству "Бросківецький Край" керівником якого був та є депутат цієї ж ради та член земельної комісії.

Висока смертність та нестача місць для поховання: На міському кладовищі Івано-Франківська щодня проводять поховання десятків людей. У міській ритуальній службі побоюються, що місць на цвинтарі може вистачити лише до початку вересня

Отримуйте головні новини дня -Telegram або Viber.

Читайте також:У Чернівцях ресторан у центрі міста "запалював" попри заборони (ВІДЕО)

У Чернівцях у лікарні померла 9-річна дитина, батьки звинувачують медиків

#підбірка новин
Оголошення
live comments feed...