• Головна
  • У Чернівцях вийде друком новий роман Ірини Жураковської
книговидання
08:10, 7 квітня
Надійне джерело

У Чернівцях вийде друком новий роман Ірини Жураковської

книговидання
У Чернівцях вийде друком новий роман Ірини Жураковської

Нова книга Ірини Жураковської "Твоя М." найближчими днями побачить світ у чернівецькому "Видавництві 21", , пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: Добірка книг, які дарують весняний настрій: що почитати буковинцям

Книжка виходить у співпраці "Видавництва 21" та Літературної агенції OVO. Про це йдеться на сайті "Видавництва 21". Зазначається, що дизайн обкладинки розробила Анна Стьопіна.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Ірина Жураковська вже відома читачам за романом "По той бік війни", який вийшов 2017 року і сягав часу та подій Першої світової війни. Крізь призму образу головної героїні цього твору авторка звернулася до теми жінки під час війни.

У романі "Твоя М." письменниця продовжує працювати з дослідженням жіночих доль та образів. Роман "Твоя М" можна назвати книгою сучасної жінки або книгою сучасної європейки. Як розповідає авторка твору Ірина Жураковська, передусім ця книга є дуже живою.

Обидві героїні – і німкеня Марія, і українка Марина – намагаються позбутися навішаних іншими сподівань та упереджень, окремі з яких тягнуться ще з дитинства, та навчитися грати за власними правилами. Шлях до цього усвідомлення для обох проходить через чимало травм та розчарувань, які, на жаль, відомі багатьом з нас: токсичні стосунки, нездорові суспільні очікування, травматичний сексуальний досвід, самотність, - додає вона.

З її слів, це вийшла дуже життєствердна та підтримуюча книга для тих, кому це знайомо.

Читайте такожБлаговіщення Пресвятої Богородиці: сьогодні на Буковині велике свято

Пенсіонерам припинять носити пенсію та соцвиплати адресно: що варто знати буковинцям

#книга #видання #новий роман #Ірина Жураковська
Оголошення
live comments feed...