• Головна
  • На Буковині роботодавці пропонують і до 20 тис грн зарплати: кому готові платити
працевлаштування
12:40, 19 травня
Надійне джерело

На Буковині роботодавці пропонують і до 20 тис грн зарплати: кому готові платити

працевлаштування
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

У Чернівецькій області наразі роботодавці шукають бажаючих на майже 700 вакансій, на 70 з яких обіцяють заробітну плату від 10 до 20 тисяч гривень, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Українських заробітчан вакцинуватимуть на кордоні з Польщею

Як інформує обласний центр зайнятості, сьогодні у службі зареєстровано майже 700 вакансій, із них 30% – пропозиції роботи для фахівців з вищою освітою. Середній розмір заробітної плати на всіх вакансіях складає 7396 гривень, на 70 місцях обіцяють платити від 10 до 20 тисяч гривень. Про це інформує обласний центр зайнятості.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Зі слів директорки Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко, тривалий час у базі даних служби зайнятості перебуває вакансія торговельного агента із найвищою оплатою праці - 20 тис. грн.

Шукають фахівця з продажу сантехніки на території України, серед обов’язкових вимог – наявність власного автомобіля та готовність до відряджень. До роботодавця вже скерували 16 претендентів на роботу, проте йому жоден не підійшов. Фахівці служби зайнятості планують організувати ярмарок вакансій для пришвидшення укомплектування вакансії, – зазначає вона.

Водночас, зарплату 15 тисяч гривень роботодавці пропонують на 5 вакансіях. Оператор верстатів з програмним керуванням на підприємстві, яке займається виготовленням меблів, має вміти виготовляти деталі за кресленнями, коригувати технологічний процес, здійснювати налагодження верстатів та контролювати якість, можлива робота в нічну зміну.

Натомість аналітик консолідованої інформації потрібен, щоб формувати аналітичні звіти, здійснювати обробку великих масивів даних, готувати зведені таблиці та різноманітну вибірку з баз даних.

Також заробітню плату у сумі 15 тисяч гривень пропонують начальнику цеху, начальнику сектору та працівнику на будівництві.

Читайте також:Бажаючих працювати більше: на Буковині на одне робоче місце претендують 12 осіб

Робота у 40+: більше 60% шукачів роботи отримали відмову у працевлаштуванні через вік

#служба зайнятості #вакансії #безробітні. зарплати #Буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...