• Головна
  • Уряд звільнив від мита та ПДВ генератори та акумулятори
11:25, 14 листопада 2022 р.

Уряд звільнив від мита та ПДВ генератори та акумулятори

Уряд звільнив від мита та ПДВ генератори та акумулятори

Уряд звільнив від ввізного мита та ПДВ генератори, акумулятори та інше обладнання, яке допоможе покращити енергозабезпечення.

Обладнання, яке має допомогти країні пережити енергетичну кризу, звільнили від ввізного мита та ПДВ. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України № 1260, - повідомила Чернівецька обласна рада.

Постанова "Про внесення змін до переліку товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування на додану вартість та які звільняються від сплати ввізного мита" передбачає розширення списку по наступних позиціях:

8502 - Електрогенераторні установки.

8504 - Трансформатори (крім товарів цивільної авіації).

8507 60 00 00 - Акумулятори електричні, включаючи сепаратори для них, прямокутної (в тому числі квадратної) або будь-якої іншої форми. Літій-іонні.

8535 - Електрична апаратура для комутації або захисту електричних кіл чи для приєднання до електричних кіл або в електричних колах (наприклад, вимикачі, перемикачі, роз’єднувачі, запобіжники плавкі, блискавковідводи, обмежувачі напруги, пристрої для гасіння стрибків напруги, штепсельні вилки і розетки та інші з’єднувачі, коробки з’єднання), для напруги понад 1 000 В.

8536 - Електрична апаратура для комунікацій або захисту (наприклад, вимикачi, роз’єднувачi, перемикачi, реле, запобiжники плавкі, пристрої для гасіння стрибків напруги, штепсельнi вилки i розетки, патрони для ламп та інші з’єднувачі, коробки з’єднання) для напруги не більш як 1 000 В; з’єднувачі для оптичних волокон, волоконно-оптичних джгутів або кабелів.

8537 - Пульти, панелі, розподільчі щити.

8546 - Ізолятори.

8421 21 00 00 - Обладнання та пристрої для фільтрування або очищення води.

Читайте: Лікарні Чернівців не залишаться без світла у випадку відключень

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #новини Чернівців #Чернівецька область #електроенергія #електропостачання #генератори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...