
12:31, 20 січня 2015 р.
На румунському кордоні буковинські прикордонники вилучили майже 70 коробок з сигаретами
Як повідомляє помічник начальника Чернівецького прикордонного загону, начальник прес-служби капітан Сергій Бровко, в декількох сотнях метрів від румунського кордону буковинські прикордонники вилучили велику партію тютюнових виробів.
Прикордонники свідомо отримали необхідну інформацію про конрабанду, що планується, тому підготувалися до неї заздалегідь. В організованої засідці, завдяки тепловізору, вони побачили людей, які прямували з товаром у бік державного кордону з Румунією.
У підсумку, порушники побачили засідку і вдарилися в біга. Тим не менш, свою ношу вони залишили. Таким чином в руки прикордонників потрапили 66 коробок з сигаретами «Viceroy» та «Jin Ling».
В даний момент проводяться заходи для встановлення осіб, причетних до контрабанди сигарет. Після цього всі дані про них будуть передані в правоохоронні органи.





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:30
Вчора
11:23
Вчора
17:20
20 грудня
15:19
20 грудня
13:02
20 грудня
Спецтема
Оголошення
12:53, 9 грудня
12:08, 18 грудня
10:37, 16 грудня
2

Коментарі