Поради
10:15, 9 серпня 2020 р.
Надійне джерело
Найрозповсюдженіші міфи про схуднення для буковинців
Поради
Дуже часто ми віримо у все, що тільки можна, аби досягнути бажаного результату – стрункого та підтягнутого тіла. Та не все, про що нам говорять, може виявитися правдою. Отож ми розвіємо міфи, у які ви були раніше впевнені, пише 0372.ua.
Нагадаємо, Чому їсти кавуни корисно як дітям, так і дорослим
Відтепер ви точно знатимете, що заважає вам скинути набридливі зайві кілограми.
Топ-3 міфи про схуднення
Щоб скинути вагу, потрібно їсти більше фруктів
У фруктів відмінний імідж здорової, практично ідеальної їжі. Частково це, звичайно, правда. У них безліч вітамінів, які добре впливають на організм, настрій та енергію. Дійсно, фрукти – це чудово. Але, окрім вітамінів, вони містять ще й так звану фруктозу. Вона є відмінним зразком концентрованих вуглеводів, яких ми маємо ретельно уникати під час процесу схуднення. Тому максимум, що можна собі дозволити, це 2 фрукти на добу, і, бажано, – у першій половині дня.
Фото: ілюстративне
Щоб скинути вагу, потрібно робити більше кардіовправ
Це правда, проте лише частково. Не можна у всьому покладатися на кардіо. Якось у своєму інтерв’ю чемпіонка світу з жіночого бодібілдингу Ліліан Тан зізналася, що колись робила тільки кардіо – багато і, як кажуть, безуспішно. Її вага трохи знижувалася, проте коли спортсменка пройшла тест на кількість жиру, вона залишилася незмінною. Звичайно, не всі дівчата хочуть стати бодібілдерками, але втрата калорій під час кардіо зробить вас менше, проте не знищить жир. Додайте до цього те, що фізично ви станете слабшою, а через те, що метаболізм сповільниться, знову наберете вагу. Тому не забувай про силові навантаження. Без них – ніяк.
Фото: ілюстративне
Щоб схуднути, потрібно їсти рідше
Якщо ви вірите у це, то караєте своє тіло, не даючи йому енергії та знижуючи метаболізм. Серйозно, це не просто неефективно, це небезпечно. Ваше тіло сприймає голод як загрозу, намагається накопичити жирові тканини для безпеки і починає саморуйнуватися. Отже, не грайтеся з цим. Просто пам’ятайте – потрібно спалювати більше калорій, ніж споживати. А голодування – це абсолютне і дуже небезпечне зло.
Фото: ілюстративне
Читайте також: У Китаї – спалах небезпечного вірусу, який розносять кліщі: головне Буковині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:25
Вчора
17:31
Вчора
16:11
Вчора
14:25
Вчора
12:35
Вчора
09:41
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:24, 21 листопада
07:57, 23 листопада
19:24, 21 листопада
19:24, 21 листопада
live comments feed...
Коментарі